Nástěnné malby

Originální výzdoba interiéru šitá na míru

Naše pojetí výmalby interiéru se rozhodně neomezuje jen na práci s válečkem, štětkou a jedním, maximálně dvěma odstíny barev. Naopak – na vaše přání pro vás vytvoříme jakýkoli motiv, který pak bude zdobit stěny vašeho pokoje. Portfolium toho, co umíme, je opravdu široké, takže výběr finálního motivu nástěnné malby je čistě a jenom na vás!

Co všechno umíme namalovat?

Všechno! Od jednoduchých abstraktních ornamentů, inspirovaných rostlinnými motivy, přes oblíbené pohádkové postavičky vašich ratolestí, zvířátka, auta a krajinky až po komplikované, plasticky působící 3D obrazy. Do našich výtvorů umíme také šikovně zakomponovat fosforové pigmenty, takže výsledný obrázek pak ve tmě září.Proč chtít nástěnné malby právě od nás?

Výsledkem naší spolupráce bude originálně vyzdobený interiér, který nenajdete nikde jinde na světě! Kdo by si nechtěl připadat u sebe doma výjimečně? Motiv, styl i rozsah nástěnné malby s vámi budeme předem pečlivě konzultovat. Doporučíme, co by se stylově hodilo právě do toho vašeho interiéru a budeme trpělivě ladit detaily, dokud nebudete 100% spokojení.

Recenze / Co na to klienti

" Jsem velice spokojena. Velmi milé jednání a skutečně pečlivě odvedena práce. Je vidět, že to kluky baví. Příště si je opět zavolám. Ještě toho budu mít dost. "

Simona, Průhonice

" S výsledkem malování a tapetování jsem byla naprosto spokojená. Výborná a příjemná komunikace, precizně odvedená práce. Maximální spokojenost. "

Milena, Světice

" Tuto firmu mohu jedině doporučit. Rychlé, vstřícné jednání, doporučení nejvhodnějších materiálů a barev včetně návrhu kreativních řešení. To vše za dojednanou cenu a v kratším termínu než bylo původně odhadnuto. Nikde nevznikl žádný problém. "

Petra, Praha

" Nejdříve jsem chtěl jen kombinaci výmalby s tapetou, ale právě kluci z Twinart mě přesvědčili, že s antická zemina dodá stěně našeho obývacího pokoje ten správný ráz. S pojmem luxusními povrchy jsem se tehdy setkal poprvé a s výsledkem jsem velmi spokojen. Firmě Twinart přeji hodně úspěchů! "

Marek, Praha

" Tým Twinart odvedl opravdu profesionální práci od samotné konzultace, přípravy, provedení výmalby a závěrečného úklidu. Pečlivější být už nemohli :) "

Adriana, Praha

" Se službami firmy Twinart jsem byla nadmíru spokojena. Vymalování dětského pokoje předčilo všechna má očekávání. Určitě vřele doporučuji všem! "

Martina, Liberec

Kontakt Kde nás najdete

Mobilní telefon
+420 737 409 000
Kontaktní email
twinart@email.cz
Twinart s.r.o.
Arbesovo náměstí 11
150 00 Praha – Smíchov

 
Sledujte nás

nejremeslnici-certifikat