Nástěnné malby

Originální výzdoba interiéru šitá na míru

Naše pojetí výmalby interiéru se rozhodně neomezuje jen na práci s válečkem, štětkou a jedním, maximálně dvěma odstíny barev. Naopak – na vaše přání pro vás vytvoříme jakýkoli motiv, který pak bude zdobit stěny vašeho pokoje. Portfolium toho, co umíme, je opravdu široké, takže výběr finálního motivu nástěnné malby je čistě a jenom na vás!

Co všechno umíme namalovat?

Všechno! Od jednoduchých abstraktních ornamentů, inspirovaných rostlinnými motivy, přes oblíbené pohádkové postavičky vašich ratolestí, zvířátka, auta a krajinky až po komplikované, plasticky působící 3D obrazy. Do našich výtvorů umíme také šikovně zakomponovat fosforové pigmenty, takže výsledný obrázek pak ve tmě září.

realizace nástěnné malby s vodopádem
nástěnná malba s květinovým ornamentem

Proč chtít nástěnné malby právě od nás?

Výsledkem naší spolupráce bude originálně vyzdobený interiér, který nenajdete nikde jinde na světě! Kdo by si nechtěl připadat u sebe doma výjimečně? Motiv, styl i rozsah nástěnné malby s vámi budeme předem pečlivě konzultovat. Doporučíme, co by se stylově hodilo právě do toho vašeho interiéru a budeme trpělivě ladit detaily, dokud nebudete 100% spokojení.

Recenze / Co na to klienti

" Jsem velice spokojena. Velmi milé jednání a skutečně pečlivě odvedena práce. Je vidět, že to kluky baví. Příště si je opět zavolám. Ještě toho budu mít dost. "

Simona, Průhonice

" S výsledkem malování a tapetování jsem byla naprosto spokojená. Výborná a příjemná komunikace, precizně odvedená práce. Maximální spokojenost. "

Milena, Světice

" Tuto firmu mohu jedině doporučit. Rychlé, vstřícné jednání, doporučení nejvhodnějších materiálů a barev včetně návrhu kreativních řešení. To vše za dojednanou cenu a v kratším termínu než bylo původně odhadnuto. Nikde nevznikl žádný problém. "

Petra, Praha

" Nejdříve jsem chtěl jen kombinaci výmalby s tapetou, ale právě kluci z Twinart mě přesvědčili, že s antická zemina dodá stěně našeho obývacího pokoje ten správný ráz. S pojmem luxusními povrchy jsem se tehdy setkal poprvé a s výsledkem jsem velmi spokojen. Firmě Twinart přeji hodně úspěchů! "

Marek, Praha

" Tým Twinart odvedl opravdu profesionální práci od samotné konzultace, přípravy, provedení výmalby a závěrečného úklidu. Pečlivější být už nemohli :) "

Adriana, Praha

" Se službami firmy Twinart jsem byla nadmíru spokojena. Vymalování dětského pokoje předčilo všechna má očekávání. Určitě vřele doporučuji všem! "

Martina, Liberec

Kontakt Kde nás najdete

Mobilní telefon
+420 777 941 112
Kontaktní email
twinart@email.cz
Twinart s.r.o.
Ostravská 636
190 00 Praha – Letňany

 
Sledujte nás

nejremeslnici-certifikat
Na našem webu používáme cookies. Cookies jsou soubory, které slouží k měření funkčnosti webu, přizpůsobování obsahu webu, napomáhají tomu, abyste na našem webu byli spokojeni. Využíváním webových stránek s tímto souhlasíte. Další informace >