Betonové stěrky

Pohledový beton

Každý fanoušek industriálního minimalismu je jistě ocení. A koho že přesně? Přece betonové stěrky! Klasický beton se totiž na stěnách jen tak neudrží, proto je dobré zvolit stěrku. V interiéru vypadá fantasticky a originálně. Samozřejmě, že finální výsledek bude na vás, my ale pro nejlepší efekt doporučujeme „hodit do betonu“ vždy jen jednu stěnu – třeba tu za televizorem, nebo naopak za sedačkou.

Kam s betonovou stěrkou?

V podstatě ji můžete dát kamkoli, kde chcete mít ve výsledku solidní, industriální a minimalistický betonový vzhled. Podobně jako u benátského štuku můžete betonové stěrky na zeď použít i do míst s vyšší vlhkostí, jako jsou koupelny nebo sauny. Dokonce nejsou náročné ani na výchozí povrch – může jím být sádrokarton, stejně jako štuk.Historie betonových stěrek na zeď

Tato metoda je relativně mladá, vznikla v závislosti na poptávce architektů společně s trendem industriálního minimalismu. Skvělá je její úžasná variabilita – lze vytvářet nekonečnou řadu struktur a textur, ale i barevných provedení. Ačkoli je svou podstatou pohledový beton laděn spíše do šedých tónů, lze přidáním barevných pigmentů docílit téměř jakéhokoli zabarvení.

Pohledový beton doma

Není nijak náročný na údržbu. Můžete ho mít v celé řadě textur – od úplně hladké až po celkem plastickou, s otištěnými vzory nebo jinými strukturami. Hodí se do každého interiéru, který chcete vyladit do moderního designu, ale i do míst, ve kterých naopak chcete zdůraznit jakousi patinu času.

 

 

 

 

 

Recenze / Co na to klienti

" Jsem velice spokojena. Velmi milé jednání a skutečně pečlivě odvedena práce. Je vidět, že to kluky baví. Příště si je opět zavolám. Ještě toho budu mít dost. "

Simona, Průhonice

" S výsledkem malování a tapetování jsem byla naprosto spokojená. Výborná a příjemná komunikace, precizně odvedená práce. Maximální spokojenost. "

Milena, Světice

" Tuto firmu mohu jedině doporučit. Rychlé, vstřícné jednání, doporučení nejvhodnějších materiálů a barev včetně návrhu kreativních řešení. To vše za dojednanou cenu a v kratším termínu než bylo původně odhadnuto. Nikde nevznikl žádný problém. "

Petra, Praha

" Nejdříve jsem chtěl jen kombinaci výmalby s tapetou, ale právě kluci z Twinart mě přesvědčili, že s antická zemina dodá stěně našeho obývacího pokoje ten správný ráz. S pojmem luxusními povrchy jsem se tehdy setkal poprvé a s výsledkem jsem velmi spokojen. Firmě Twinart přeji hodně úspěchů! "

Marek, Praha

" Tým Twinart odvedl opravdu profesionální práci od samotné konzultace, přípravy, provedení výmalby a závěrečného úklidu. Pečlivější být už nemohli :) "

Adriana, Praha

" Se službami firmy Twinart jsem byla nadmíru spokojena. Vymalování dětského pokoje předčilo všechna má očekávání. Určitě vřele doporučuji všem! "

Martina, Liberec

Kontakt Kde nás najdete

Mobilní telefon
+420 737 409 000
Kontaktní email
twinart@email.cz
Twinart s.r.o.
Arbesovo náměstí 11
150 00 Praha – Smíchov

 
Sledujte nás

nejremeslnici-certifikat