Dekorativní stěrky dokáží s interiérem divy

V apartmánu v osmnáctém patře střešního bytu v Praze jsme prováděli kompletní oživení interiéru.

Se zákazníkem jsme podle vzorníku vybrali barvy na jednotlivé stěny, vytvořili jsme návrhy na stěrky a luxusní povrchy do koupelen.

Práce probíhaly včetně přípravných prací, úprav podkladů pro malbu a samotné výmalby v rozmezí 14-ti dnů.

Použité materiály odebíráme od prověřeného dodavatele – italské společnosti San Marco. Vytvořili jsme zde v každé místnosti kombinaci klasické výmalby a italské stěrky, pro některé jsme vytvořili podklad plastické omítky, strukturální 3D efekt a fosforový efekt na krb, aby se plasticita vykreslila a svítila i ve tmě.

Takovéto zakázky nás opravdu baví :)

DSC_9169

Recenze / Co na to klienti

" Jsem velice spokojena. Velmi milé jednání a skutečně pečlivě odvedena práce. Je vidět, že to kluky baví. Příště si je opět zavolám. Ještě toho budu mít dost. "

Simona, Průhonice

" S výsledkem malování a tapetování jsem byla naprosto spokojená. Výborná a příjemná komunikace, precizně odvedená práce. Maximální spokojenost. "

Milena, Světice

" Tuto firmu mohu jedině doporučit. Rychlé, vstřícné jednání, doporučení nejvhodnějších materiálů a barev včetně návrhu kreativních řešení. To vše za dojednanou cenu a v kratším termínu než bylo původně odhadnuto. Nikde nevznikl žádný problém. "

Petra, Praha

" Nejdříve jsem chtěl jen kombinaci výmalby s tapetou, ale právě kluci z Twinart mě přesvědčili, že s antická zemina dodá stěně našeho obývacího pokoje ten správný ráz. S pojmem luxusními povrchy jsem se tehdy setkal poprvé a s výsledkem jsem velmi spokojen. Firmě Twinart přeji hodně úspěchů! "

Marek, Praha

" Tým Twinart odvedl opravdu profesionální práci od samotné konzultace, přípravy, provedení výmalby a závěrečného úklidu. Pečlivější být už nemohli :) "

Adriana, Praha

" Se službami firmy Twinart jsem byla nadmíru spokojena. Vymalování dětského pokoje předčilo všechna má očekávání. Určitě vřele doporučuji všem! "

Martina, Liberec

Kontakt Kde nás najdete

Mobilní telefon
+420 737 409 000
Kontaktní email
twinart@email.cz
Twinart s.r.o.
Arbesovo náměstí 11
150 00 Praha – Smíchov

 
Sledujte nás

nejremeslnici-certifikat