O TwinArt

Tvoříme umělecká díla puntičkářsky a s láskou

Jsme mladí, nadšení, nadaní a pracovití bratři, kteří žijí a dýchají pro svou práci. To o nás ve zkratce říká všechno. Naše umělecké nadání, které si prošlo přes portréty a olejomalby až k písmomalířství, nástěnným malbám a obrovským uměleckým projektům, nabízíme širokému spektru veřejnosti.

Zabýváme se moderním designem, provádíme a realizujeme klasické malování v bytech, domech, restauracích. Malujeme dle Vašich i vlastních návrhů obrovské i malé nástěnné malby. Provádíme rekonstrukce bytu, domů, veřejných prostor, ale i školek apod.

Naše práce je naším koníčkem a věříme, že je to z našich moderních designů vidět. Malování i rekonstrukce ladíme do moderního designu s ohledem na přání zákazníka, trendy naší doby a nebráníme se ničemu.

Vaši představu pojmeme za svou a proměníme ji ve skutečnost.

Projděte si naše služby, ať zjistíte, čemu přesně se věnujeme.

3D malba


 

 

Recenze / Co na to klienti

" Jsem velice spokojena. Velmi milé jednání a skutečně pečlivě odvedena práce. Je vidět, že to kluky baví. Příště si je opět zavolám. Ještě toho budu mít dost. "

Simona, Průhonice

" S výsledkem malování a tapetování jsem byla naprosto spokojená. Výborná a příjemná komunikace, precizně odvedená práce. Maximální spokojenost. "

Milena, Světice

" Tuto firmu mohu jedině doporučit. Rychlé, vstřícné jednání, doporučení nejvhodnějších materiálů a barev včetně návrhu kreativních řešení. To vše za dojednanou cenu a v kratším termínu než bylo původně odhadnuto. Nikde nevznikl žádný problém. "

Petra, Praha

" Nejdříve jsem chtěl jen kombinaci výmalby s tapetou, ale právě kluci z Twinart mě přesvědčili, že s antická zemina dodá stěně našeho obývacího pokoje ten správný ráz. S pojmem luxusními povrchy jsem se tehdy setkal poprvé a s výsledkem jsem velmi spokojen. Firmě Twinart přeji hodně úspěchů! "

Marek, Praha

" Tým Twinart odvedl opravdu profesionální práci od samotné konzultace, přípravy, provedení výmalby a závěrečného úklidu. Pečlivější být už nemohli :) "

Adriana, Praha

" Se službami firmy Twinart jsem byla nadmíru spokojena. Vymalování dětského pokoje předčilo všechna má očekávání. Určitě vřele doporučuji všem! "

Martina, Liberec

Kontakt Kde nás najdete

Mobilní telefon
+420 737 409 000
Kontaktní email
twinart@email.cz
Twinart s.r.o.
Arbesovo náměstí 11
150 00 Praha – Smíchov

 
Sledujte nás

nejremeslnici-certifikat