Iluzivní malba

Iluzivní malba

Září stejně, jako budou zářit oči vašich dětí. Představte si pokoj, na jehož stěnách jsou namalované na první pohled „obyčejné“ motivy – motýlek, postavičky z pohádek nebo třeba dinosauři. Pak se ale setmí, a to se začnou dít divy! Obrázky se samy od sebe rozzáří magickým, nazelenalým světlem. Komu by to nevzalo dech?

Co je to iluzivní malba?

Jde v podstatě o běžnou barvu, do níž se přidají fosforové (nebo také fotoluminiscenční) pigmenty. Jde o speciální, zdraví naprosto nezávadný pigment, který se přes den nabíjí světlem a v noci pak magicky světélkuje. Tento efekt je trvale obnovitelný a vlivem času nijak nepozbývá na intenzitě. Pokud chcete noční světelný efekt ještě zesílit, můžete na hotovou malbu namířit lampu. Obrázky pak budou v noci zářit ještě intenzivněji.

Iluzivní malba lodi Titanic
Iluzivní malba na stropě

Kam iluzivní malbu použít?

V podstatě kamkoli vás napadne. Velmi efektní je například malba hvězd na stropě, které pak v noci vypadají přesně jako noční hvězdná obloha. Světélka jsme ale například použili i v naší 3D malbě Titanicu – prohlédněte si video na našem Facebooku. Zkrátka – fantazii se meze nekladou a je jen na vás, kterou část vaší stěny budete chtít nechat rozzářit.

 

Recenze / Co na to klienti

" Jsem velice spokojena. Velmi milé jednání a skutečně pečlivě odvedena práce. Je vidět, že to kluky baví. Příště si je opět zavolám. Ještě toho budu mít dost. "

Simona, Průhonice

" S výsledkem malování a tapetování jsem byla naprosto spokojená. Výborná a příjemná komunikace, precizně odvedená práce. Maximální spokojenost. "

Milena, Světice

" Tuto firmu mohu jedině doporučit. Rychlé, vstřícné jednání, doporučení nejvhodnějších materiálů a barev včetně návrhu kreativních řešení. To vše za dojednanou cenu a v kratším termínu než bylo původně odhadnuto. Nikde nevznikl žádný problém. "

Petra, Praha

" Nejdříve jsem chtěl jen kombinaci výmalby s tapetou, ale právě kluci z Twinart mě přesvědčili, že s antická zemina dodá stěně našeho obývacího pokoje ten správný ráz. S pojmem luxusními povrchy jsem se tehdy setkal poprvé a s výsledkem jsem velmi spokojen. Firmě Twinart přeji hodně úspěchů! "

Marek, Praha

" Tým Twinart odvedl opravdu profesionální práci od samotné konzultace, přípravy, provedení výmalby a závěrečného úklidu. Pečlivější být už nemohli :) "

Adriana, Praha

" Se službami firmy Twinart jsem byla nadmíru spokojena. Vymalování dětského pokoje předčilo všechna má očekávání. Určitě vřele doporučuji všem! "

Martina, Liberec

Kontakt Kde nás najdete

Mobilní telefon
+420 737 409 000
Kontaktní email
twinart@email.cz
Twinart s.r.o.
Arbesovo náměstí 11
150 00 Praha – Smíchov

 
Sledujte nás

nejremeslnici-certifikat