Design interiéru

Každý interiér potřebuje časem oživit

Design interiéru je jednou z našich činností, se kterou Vám rádi pomůžeme. Potřebujete zařídit, změnit nebo zkrášlit interiér Vašeho domu nebo bytu? Dětský pokoj je pro Vaše odrostlejší dítko už „moc dětský“ či chcete přivítat své klienty v originálně pojaté kanceláři nebo si jednoduše netroufáte na změnu interiéru sami?

Pro naše klienty jsme navrhli a rekonstruovali již mnoho interiérů – od dětských pokojů, ložnic, vstupních prostor, zajišťovali jsme design a proměnu celých bytových jednotek. Design interiéru úspěšně provádíme také v případě rekonstrukce bytové jednotky, kterou jsme schopni zajistit od A do Z.

V případě, že se rozhodnete změnit design Vašeho bytu, kanceláře či jiných prostor a nechcete se spokojit s průměrem, jsme tu pro Vás!

design interiéru koupelny
design interiéru ložnice s tapetou a tlumeným osvětlením

Proč design interiéru od nás?

Díky nespočtu návrhů a desítkám úspěšných realizací změny designu interiérů víme, jaké jsou nejnovější módní trendy, které materiály jsou v kurzu, dokážeme zkombinovat látky a doplňky tak, aby Váš interiér byl naprosto jedinečný.

S každým klientem jednáme individuálně, respektujeme a nasloucháme jeho myšlenkám a přáním, promítáme představu do 3D grafického návrhu a společně vytvoříme takový design, který bude přesně dle potřeb každého z Vás.

Pravidelné konzultace jsou samozřejmostí a nebráníme se případným změnám.

Někdy je nutné při plánování počítat také se stavebními úpravami, bez kterých se proměna místnosti či rekonstrukce v mnoha případech neobejde.

Návrhy a proměny interiérů

  • Originální design interiéru
  • Kreativní myšlení
  • Orientace v moderních trendech
  • 3D grafický návrh s veškerými komponenty
  • Zajištění případných stavebních prací
  • Kompletní realizace od návrhu po úklidové práce

TwinArt dělá pro své klienty vždy něco navíc. Chcete vymalovat a poté vrátit nábytek, poličky a dekorace přesně na místo, kam patří? Prostor určený k výmalbě nafotíme, a po dokončení prací nábytek vrátíme na původní místo, přivrtáme poličky, připevníme obrázky přesně tam, kde mají být.

Prohlédněte si naše referenční projekty.

design interiéru koupelny s použitím antické zeminy, stříbrnomodrých obkladů a designových umyvadel.

Moderní, vkusné, elegantní i nadčasové interiéry pro každého z Vás – to je design interiérů od TwinArt. Neváhejte nás kontaktovat a zažijte jedinečnou proměnu Vašeho interiéru.


design interiéru jsme proměnili také ve společných prostorách kanceláří mall.cz

Design interiérů nejen pro domácnosti

Design interiérů se netýká pouze domácností. Přesto, že se specializujeme převážně na dětské pokoje a interiéry bytů, nebojíme se také navrhnout kancelářské prostory, jednací místnosti, obchodní jednotky, ordinace.

V každém návrhu promítneme nejen barevnou proměnu, malířské práce s konkrétními motivy či efekty, ale také nábytek a doplňky pro Vaši dokonalou představu, jak bude nový design interiérů po proměně vypadat. Stylově a moderně pojatý prostor – naše starost pro Vaši radost!

Design interiéru krok za krokem

  1. Před realizací změny designu nám sdělíte Vaše představy a vše ostatní už zajistíme my.
  2. Po konzultaci a projednání Vašich požadavků, jak má nový design interiéru vypadat, prostor důkladně změříme, zaznamenáme jednotlivé prvky v dané místnosti, interiér nafotíme a zdokumentujeme.
  3. Poté začíná fáze vytváření mnoha variant grafických návrhů. Díky pravidelným konzultacím reagujeme na Vaše případné změny názorů, všechny připomínky archivujeme a k nahlédnutí dostanete vždy všechny návrhy. Poradíme Vám, jak interiér nejlépe zařídit – pamatujte, že pokud realizujete například dětské pokoje, je v dobré vzít v potaz také vkus a povahu daného dítěte, aby se v novém království cítilo dobře a hlavně bezpečně. Zajistíme taktéž výrobu nábytku na míru, dovoz a instalaci.
design interiéru dětského pokoje pro nově příchozího člena rodiny

Recenze / Co na to klienti

" Jsem velice spokojena. Velmi milé jednání a skutečně pečlivě odvedena práce. Je vidět, že to kluky baví. Příště si je opět zavolám. Ještě toho budu mít dost. "

Simona, Průhonice

" S výsledkem malování a tapetování jsem byla naprosto spokojená. Výborná a příjemná komunikace, precizně odvedená práce. Maximální spokojenost. "

Milena, Světice

" Tuto firmu mohu jedině doporučit. Rychlé, vstřícné jednání, doporučení nejvhodnějších materiálů a barev včetně návrhu kreativních řešení. To vše za dojednanou cenu a v kratším termínu než bylo původně odhadnuto. Nikde nevznikl žádný problém. "

Petra, Praha

" Nejdříve jsem chtěl jen kombinaci výmalby s tapetou, ale právě kluci z Twinart mě přesvědčili, že s antická zemina dodá stěně našeho obývacího pokoje ten správný ráz. S pojmem luxusními povrchy jsem se tehdy setkal poprvé a s výsledkem jsem velmi spokojen. Firmě Twinart přeji hodně úspěchů! "

Marek, Praha

" Tým Twinart odvedl opravdu profesionální práci od samotné konzultace, přípravy, provedení výmalby a závěrečného úklidu. Pečlivější být už nemohli :) "

Adriana, Praha

" Se službami firmy Twinart jsem byla nadmíru spokojena. Vymalování dětského pokoje předčilo všechna má očekávání. Určitě vřele doporučuji všem! "

Martina, Liberec

Kontakt Kde nás najdete

Mobilní telefon
+420 737 409 000
Kontaktní email
twinart@email.cz
Twinart s.r.o.
Arbesovo náměstí 11
150 00 Praha – Smíchov

 
Sledujte nás

nejremeslnici-certifikat