3D malby

3D malby na zeď

Obrazy již dávno nejsou záležitostí na plátně a v rámu. Fenomén 3D obrazů pochází z USA, ale šíří se světem jako lavina. Aby také ne – je jen málo jiných metod výzdoby interiéru, kterými návštěvníkům doslova vyrazíte dech.

O co vlastně jde?

Jedná se o obraz, malovaný přímo na stěnu. Pomocí správně rozvrženého stínování, práce se světlem, odlesky a dalšími technikami se snažíme dosáhnout výsledného trojrozměrného efektu. Obraz pak může vypadat, jako by „rozboural“ stěnu a vystupoval z ní směrem k vám. Nakolik se nám vyvolání iluze daří můžete posoudit sami na našem facebookovém profilu, kde najdete videoukázku s malbou plujícího Titanicu.


3D malba

Motivy s 3D efektem nejen do dětského pokoje

Ačkoli i tam jsme schopni pro vás vytvořit plasticky působící malbu. Skvěle ale působí například plasticky ztvárněné logo firmy, umístěné na stěnu firemní recepce. 3D malby vám ale také mohou pomoci opticky zvětšit prostor, pomocí iluze a hry světel a stínů. Velmi oblíbené je také optické „prodloužení“ interiéru například malbou pokračování chodby nebo vytvořením iluzorního průchodu do volné krajiny, namalované na jedné ze stěn.

 

Recenze / Co na to klienti

" Jsem velice spokojena. Velmi milé jednání a skutečně pečlivě odvedena práce. Je vidět, že to kluky baví. Příště si je opět zavolám. Ještě toho budu mít dost. "

Simona, Průhonice

" S výsledkem malování a tapetování jsem byla naprosto spokojená. Výborná a příjemná komunikace, precizně odvedená práce. Maximální spokojenost. "

Milena, Světice

" Tuto firmu mohu jedině doporučit. Rychlé, vstřícné jednání, doporučení nejvhodnějších materiálů a barev včetně návrhu kreativních řešení. To vše za dojednanou cenu a v kratším termínu než bylo původně odhadnuto. Nikde nevznikl žádný problém. "

Petra, Praha

" Nejdříve jsem chtěl jen kombinaci výmalby s tapetou, ale právě kluci z Twinart mě přesvědčili, že s antická zemina dodá stěně našeho obývacího pokoje ten správný ráz. S pojmem luxusními povrchy jsem se tehdy setkal poprvé a s výsledkem jsem velmi spokojen. Firmě Twinart přeji hodně úspěchů! "

Marek, Praha

" Tým Twinart odvedl opravdu profesionální práci od samotné konzultace, přípravy, provedení výmalby a závěrečného úklidu. Pečlivější být už nemohli :) "

Adriana, Praha

" Se službami firmy Twinart jsem byla nadmíru spokojena. Vymalování dětského pokoje předčilo všechna má očekávání. Určitě vřele doporučuji všem! "

Martina, Liberec

Kontakt Kde nás najdete

Mobilní telefon
+420 737 409 000
Kontaktní email
twinart@email.cz
Twinart s.r.o.
Arbesovo náměstí 11
150 00 Praha – Smíchov

 
Sledujte nás

nejremeslnici-certifikat