Trendy interiérového designu 2017

Jaké trendy barev a vzorů přináší rok 2017 do interiéru?

Každý interiér je samozřejmě sám o sobě jedinečný, a hlavně každému z nás se líbí něco jiného. Nicméně, jako v každém oboru, kterého se i jen letmo nějakým způsobem dotýká design, jsou i v interiérovém designu stanoveny určité směry, kterými se podle expertů bude ubírat. Neříkáme tedy, že byste museli měnit interiér každým rokem podle toho, co je právě v kurzu, ale pokud se zrovna chystáte nově zařizovat svůj byt či dům, možná budete chtít držet krok s dobou.

tapeta s geometrickým vzorem
retro tmavá tapeta

Co tedy poletí letos?

Geometrie

Geometrické vzory v jasných barvách jsou určitě in. Je ale lepší takovéto tapety aplikovat jen do částí interiéru a nikoli na všechny zdi – pokoj by pak mohl působit trochu psychedelicky a stísněně. Skvělé je použít výrazný geometrický dekor na jednu stěnu (třeba v obývacím pokoji za sedačkou) nebo doplnit tapetu o nástěnnou malbu ve vhodně doplňujícím barevném tónu.

Umělecké retro

Báječně vypadají i fragmenty autentické dobové tapety (např. z 30. let, s dekorativními florálními motivy nebo malými ptáčky) v kombinaci s moderními prvky interiérového designu. Důležité je si zde pohrát s kontrastem – a to jak barevným, tak světelným i strukturálním. Ve výsledku pak fragmenty dobové tapety mohou působit jako umělecké dílo. Tip pro milovníky extravagance: vyzkoušejte tmavé tapety – například do koupelny. Působí dekadentně a luxusně zároveň.

Zelená

Zelená letos dominuje, a to nejen v interiéru, ale napříč veškerým designem, od módy po internetové stránky. In jsou veškeré její odstíny, od limetkové až po smaragdovou. Pokud se necítíte na velké zelené plochy u sebe doma, můžete vyzkoušet třeba dekorační polštářky v různých odstínech zelené.

Textury

Význam textury v interiérovém designu nabývá na důležitosti. Trendy je pohrávat si s kombinacemi materiálů – látka, dřevo, strukturované tapety i plasticky působící stěrky na luxusní povrchy. Fantazii se meze nekladou, je jen důležité si pohrát s detaily a finální kompozici nepřekombinovat.

Jak můžete sami vidět, nebude letos těžké držet krok s trendy. Důležité je pouze to, aby výsledek vypadal dobře, vkusně a profesionálně. A právě od toho jsme tady my – chcete-li profesionálně odvedenou práci a originální výsledek, obraťte se na nás! Milujeme výzvy a rádi vám pomůžeme třeba i s kompletním návrhem designu interiéru.

zelený interiér

 

Recenze / Co na to klienti

" Jsem velice spokojena. Velmi milé jednání a skutečně pečlivě odvedena práce. Je vidět, že to kluky baví. Příště si je opět zavolám. Ještě toho budu mít dost. "

Simona, Průhonice

" S výsledkem malování a tapetování jsem byla naprosto spokojená. Výborná a příjemná komunikace, precizně odvedená práce. Maximální spokojenost. "

Milena, Světice

" Tuto firmu mohu jedině doporučit. Rychlé, vstřícné jednání, doporučení nejvhodnějších materiálů a barev včetně návrhu kreativních řešení. To vše za dojednanou cenu a v kratším termínu než bylo původně odhadnuto. Nikde nevznikl žádný problém. "

Petra, Praha

" Nejdříve jsem chtěl jen kombinaci výmalby s tapetou, ale právě kluci z Twinart mě přesvědčili, že s antická zemina dodá stěně našeho obývacího pokoje ten správný ráz. S pojmem luxusními povrchy jsem se tehdy setkal poprvé a s výsledkem jsem velmi spokojen. Firmě Twinart přeji hodně úspěchů! "

Marek, Praha

" Tým Twinart odvedl opravdu profesionální práci od samotné konzultace, přípravy, provedení výmalby a závěrečného úklidu. Pečlivější být už nemohli :) "

Adriana, Praha

" Se službami firmy Twinart jsem byla nadmíru spokojena. Vymalování dětského pokoje předčilo všechna má očekávání. Určitě vřele doporučuji všem! "

Martina, Liberec

Kontakt Kde nás najdete

Mobilní telefon
+420 737 409 000
Kontaktní email
twinart@email.cz
Twinart s.r.o.
Arbesovo náměstí 11
150 00 Praha – Smíchov

 
Sledujte nás

nejremeslnici-certifikat