Malba na zdi do každého interiéru

Nástěnná malba jako skvělý doplněk každého interiéru

Je možné, že jste si až dosud dokázali představit nástěnnou malbu pouze na stěně dětského pokoje, nebo třeba ve školce. Faktem je, že děti jsou vděčnými „majiteli“ originálně vymalovaných pokojů. Postavičky dětských hrdinů také máme pořádně v malíčku a jen tak nějakého požadavku se už nezalekneme. Originální malba se ale hodí i do „dospěláckého“ interiéru.

Proč chtít nástěnnou malbu?

Protože je až neuvěřitelně variabilní. Lze díky ní opticky zvětšit prostor a je možné ji aplikovat i na členité povrchy, jako jsou různé výstupky či zábradlí. Dá se skvěle kombinovat s tapetou, luxusními povrchy a dalšími technikami – co třeba graffiti a betonová stěrka, nemyslíte, že jsou pro sebe jako stvořeni?

nástěnná malba knihovny v zasedací místnosti
graffiti na zdi

 Jak vybrat ten správný motiv

Tady hodně záleží na vás a vaší osobnosti. My se nebojíme žádných motivů, naopak – máme rádi výzvy! Ale pokud si vy sami nejste tak docela jistí, nevadí.

Můžeme se domluvit tak, že vám připravíme několik různých 3D návrhů na míru, ze kterých si posléze vyberete, anebo prostě zvolte pro začátek nějaký decentnější motiv.

Například geometrie, jednoduchá abstrakce nebo florální ornamenty z módy celkem určitě nevyjdou a jen tak se neokoukají.

Ti odvážnější z vás si mohou ve svém obýváku nechat namalovat třeba výjev z oblíbeného filmu, falešné dveře nebo klidně celý fantazijní svět!

Jak nástěnnou malbu ještě okořenit?

Pokud máte pocit, že „obyčejná“ malba na zdi je pro vás ještě pořád malý odvaz a hledáte ještě něco víc, vyzkoušejte iluzivní malbu! Že nevíte, co to je? Jde o barvu s příměsí fosforového pigmentu, který bude na vašich zdech doslova čarovat – přes den se totiž jeví jako úplně obyčejný obrázek, ale v noci se rozzáří tajuplným nazelenalým světlem.

Další vychytávkou pro fajnšmekry mohou být 3D motivy. 3D efekt je velmi působivý a funguje téměř u všech motivů – od jednoduché geometrie až po složité konkrétní obrazce. Tento trend k nám dorazil z Ameriky a spočívá v umění vyhrát si se světly a stíny tak, aby se výsledný obraz jevil jako trojrozměrný.

iluzivní malba titanicu

 

Rada na závěr


Žijeme jen jednou, proto se nebojte a podlehněte kouzlu osobitého bydlení. Popusťte uzdu fantazii, zkuste například propojit nástěnnou malbu se zarámovanými obrazy nebo nábytkem. Uvidíte, že výsledek vám pak bude dělat radost každý den, navíc v takovémto inspirativním prostředí neztratíte ani na chvíli úsměv z tváře.

 

Kontakt Kde nás najdete

Mobilní telefon
+420 777 941 112
Kontaktní email
twinart@email.cz
Twinart s.r.o.
Ostravská 636
190 00 Praha – Letňany

 
Sledujte nás

nejremeslnici-certifikat
Na našem webu používáme cookies. Cookies jsou soubory, které slouží k měření funkčnosti webu, přizpůsobování obsahu webu, napomáhají tomu, abyste na našem webu byli spokojeni. Využíváním webových stránek s tímto souhlasíte. Další informace >