Tapetářské služby

Tapetování

Tapetování stěn se znovu vrací do módy. Tapety se hojně využívaly k výzdobě stěn interiérů v dobách nedávno minulých a právě dnes můžeme sledovat jejich rychlý nástup, kdy se využívají jako efektivní doplněk a ozdoba.

Moderní design interiérů koketuje jak se samotnými tapetami, tak ve spojení kombinace tapety a nástěnné malby.

Jsme kreativci a vždy přinášíme nová řešení a možnosti, jak interiér ještě více oživit a zatraktivnit. Strohým a nudným tapetám odzvonilo a na trhu je k dostání nespočet druhů, materiálů, vzorů, barev. Tapetářské služby od nás nejsou jen o namíchání lepidla a aplikaci obyčejné tapety na stěnu.

Díky novým metodám je tapetování příjemnou záležitostí, se kterou Vám mile rádi pomůžeme.

Bojíte se tapetování na vlastní pěst? Nevíte, jaký typ a motiv tapety vybrat? Od toho jsme tu my!

moderní designová tapeta s motivem kresleného new yourku
černobílá tapeta na míru pro zasedací místnost mall.cz

Profesionální tapetářské služby pro Váš interiér

Tapetujeme tyto prostory:

  • Dětské pokoje
  • Ložnice
  • Obývací prostory
  • Kuchyně a koupelny
  • Kanceláře i obchody

Tapeta nemusí nutně zakrývat celou stěnu. Rozzáříme interiér Vašeho bytu kombinací tapety a nástěnné malby! Vyberte si tapetu se vzorem, jaký se Vám líbí, a ostatní nechte na nás! Zajistíme tapetářské služby a výmalbu v tak dokonalém spojení, že si každý bude chtít sáhnout.

Tapetování tak, jak ho neznáte

Tapety jsou k dostání v mnoha variantách, s nádhernými vzory, barevnými odstíny a možností použití.

Designovou špičkou jsou tzv. fototapety, kdy si můžete nechat na speciální tapetu natisknout Vaší fotografii. Moderní a velice vyhledávané jsou také tapety s 3D efektem.

Nabízíme odborné konzultace, kde Vám představíme nejmodernější druhy tapet, jejich použití v interiéru a doporučíme nejvhodnější tapetu právě pro Vás.

Pokud chcete proměnit Váš interiér, neváhejte nás kontaktovat.

retro tapeta v žluto-bílo-černých barvách s retro nábytkem pro mall.cz

Recenze / Co na to klienti

" Jsem velice spokojena. Velmi milé jednání a skutečně pečlivě odvedena práce. Je vidět, že to kluky baví. Příště si je opět zavolám. Ještě toho budu mít dost. "

Simona, Průhonice

" S výsledkem malování a tapetování jsem byla naprosto spokojená. Výborná a příjemná komunikace, precizně odvedená práce. Maximální spokojenost. "

Milena, Světice

" Tuto firmu mohu jedině doporučit. Rychlé, vstřícné jednání, doporučení nejvhodnějších materiálů a barev včetně návrhu kreativních řešení. To vše za dojednanou cenu a v kratším termínu než bylo původně odhadnuto. Nikde nevznikl žádný problém. "

Petra, Praha

" Nejdříve jsem chtěl jen kombinaci výmalby s tapetou, ale právě kluci z Twinart mě přesvědčili, že s antická zemina dodá stěně našeho obývacího pokoje ten správný ráz. S pojmem luxusními povrchy jsem se tehdy setkal poprvé a s výsledkem jsem velmi spokojen. Firmě Twinart přeji hodně úspěchů! "

Marek, Praha

" Tým Twinart odvedl opravdu profesionální práci od samotné konzultace, přípravy, provedení výmalby a závěrečného úklidu. Pečlivější být už nemohli :) "

Adriana, Praha

" Se službami firmy Twinart jsem byla nadmíru spokojena. Vymalování dětského pokoje předčilo všechna má očekávání. Určitě vřele doporučuji všem! "

Martina, Liberec

Kontakt Kde nás najdete

Mobilní telefon
+420 777 941 112
Kontaktní email
twinart@email.cz
Twinart s.r.o.
Ostravská 636
190 00 Praha – Letňany

 
Sledujte nás

nejremeslnici-certifikat
Na našem webu používáme cookies. Cookies jsou soubory, které slouží k měření funkčnosti webu, přizpůsobování obsahu webu, napomáhají tomu, abyste na našem webu byli spokojeni. Využíváním webových stránek s tímto souhlasíte. Další informace >