Malířské služby

Chcete vymalovat?

Proč nás zákazníci vždy a všude doporučují a jsou s námi nad míru spokojení?

Jsme úplně jiná malířská firma než jste zvyklí. Člověk si řekne, že „vymalovat“ je přeci to nejlehčí. Ano, ale co příprava před malováním a následný úklid?

Naše malířské služby jsou výjimečné právě v preciznosti a dokonalé přípravě, která tvoří až třetinu veškerých prací.

Každý chceme mít barvu především na zdi, ne na oknech, zárubních či lištách, proto používáme kvalitní štětce, lepící pásky a zakrývací folie.

Demontáž, montáž zásuvek a vypínačů je samozřejmostí u každé zakázky. Spokojenost zákazníka spočívá především v kvalitně odvedené práci a dokonalém smyslu pro každý detail.

malířské práce

malířské služby

Malířské služby na míru

Každý člověk má jiný vkus a každému se líbí něco jiného. Právě proto nabízíme malířské služby na míru. Na Vaše přání vymalujeme dětské pokoje i další prostory a interiéry, na stěny namalujeme cokoliv – od jednoduchých ornamentů přes tolik oblíbené rostlinné motivy, až po náročnější, ale vysoce moderní 3D malby, zvířecí motivy, pohádkové postavičky, hrdiny z animovaných filmů.

Záleží na Vašem přání a fantazii

Namalujeme cokoliv a dokážeme proměnit dříve nudnou stěnu v netradiční podívanou. Věděli jste, že malba a tapetování se k sobě výborně hodí?

Kombinace tapety a barevné plochy je v současné době velice žádanou službou.

Malířské práce – žádné nudné tahy válečkem nebo štětcem

Malířské práce v sobě zahrnují mnohem více a my jsme tento pojem dotáhli k dokonalosti.

Nezabýváme se jen klasickou natěračskou prací, my stěny probouzíme k životu!

Malířské služby v našem podání znamenají originalitu, zobrazení nejrůznějších motivů, struktur, výjevů a ornamentů.

Potřebujete originálně vymalovat dětské pokoje, oživit stěnu v obývacím pokoji nebo na fasádu Vašeho domu namalovat typické domovní znamení?

Výborně! Milujeme výzvy a malování nás opravdu baví.

Malířské služby pro klienta, který chtěl kombinovaný nátěr s obkladem.

Realizujeme originální malířské práce

  • Výmalba technikou napodobující antické zeminy
  • Kombinace výmalby a tapetování
  • Malba ornamentů
  • Malba rostlinných či zvířecích motivů
  • Malba pohádkových postaviček a filmových postav pro dětské pokoje
  • Malba s efektem 3D

Malířské práce jsou to, co nás baví a největší satisfakcí je pro nás vždy spokojený klient, u kterého jsme výmalbu či design interiérů realizovali.

Naše nápady a Vaše představy – to je dokonalé spojení pro jedinečný výsledek.

Recenze / Co na to klienti

" Jsem velice spokojena. Velmi milé jednání a skutečně pečlivě odvedena práce. Je vidět, že to kluky baví. Příště si je opět zavolám. Ještě toho budu mít dost. "

Simona, Průhonice

" S výsledkem malování a tapetování jsem byla naprosto spokojená. Výborná a příjemná komunikace, precizně odvedená práce. Maximální spokojenost. "

Milena, Světice

" Tuto firmu mohu jedině doporučit. Rychlé, vstřícné jednání, doporučení nejvhodnějších materiálů a barev včetně návrhu kreativních řešení. To vše za dojednanou cenu a v kratším termínu než bylo původně odhadnuto. Nikde nevznikl žádný problém. "

Petra, Praha

" Nejdříve jsem chtěl jen kombinaci výmalby s tapetou, ale právě kluci z Twinart mě přesvědčili, že s antická zemina dodá stěně našeho obývacího pokoje ten správný ráz. S pojmem luxusními povrchy jsem se tehdy setkal poprvé a s výsledkem jsem velmi spokojen. Firmě Twinart přeji hodně úspěchů! "

Marek, Praha

" Tým Twinart odvedl opravdu profesionální práci od samotné konzultace, přípravy, provedení výmalby a závěrečného úklidu. Pečlivější být už nemohli :) "

Adriana, Praha

" Se službami firmy Twinart jsem byla nadmíru spokojena. Vymalování dětského pokoje předčilo všechna má očekávání. Určitě vřele doporučuji všem! "

Martina, Liberec

Kontakt Kde nás najdete

Mobilní telefon
+420 777 941 112
Kontaktní email
twinart@email.cz
Twinart s.r.o.
Ostravská 636
190 00 Praha – Letňany

 
Sledujte nás

nejremeslnici-certifikat
Na našem webu používáme cookies. Cookies jsou soubory, které slouží k měření funkčnosti webu, přizpůsobování obsahu webu, napomáhají tomu, abyste na našem webu byli spokojeni. Využíváním webových stránek s tímto souhlasíte. Další informace >