Fototapety

Tvoříme autorské fototapety

Každý rok připravujeme nové motivy. Vyberte si fototapetu, kterou byste chtěli ve svém interiéru a my vám ji přijedeme nalepit. Pokud jste si nevybrali, kontaktujte nás, připravíme vám fototapetu na míru dle vašeho přání.

Fototapety se od klasických tapet v mnohém liší. Obojí se sice lepí na zeď, ale na klasické tapetě najdete především pravidelně se opakující vzory, kdežto fototapeta je svým způsobem něco jako plakát velkolepých rozměrů. Jen je mnohem kvalitnější, tištěná na lepší papír a přesnější metodou tisku.

Výborně vypadají fototapety nalepené například na dveřích, ale i na stěně u postele nebo za gaučem. Ohledně motivů se meze nekladou – dobře vypadají krajinky, exotické ostrovy i ledové oceány, ale i abstraktní, počítačem vytvořené motivy a v neposlední řadě dnes velmi oblíbené fototapety z vašich vlastních fotografií.

fototapety Twinart - tapeta se stromy

 

Recenze / Co na to klienti

" Jsem velice spokojena. Velmi milé jednání a skutečně pečlivě odvedena práce. Je vidět, že to kluky baví. Příště si je opět zavolám. Ještě toho budu mít dost. "

Simona, Průhonice

" S výsledkem malování a tapetování jsem byla naprosto spokojená. Výborná a příjemná komunikace, precizně odvedená práce. Maximální spokojenost. "

Milena, Světice

" Tuto firmu mohu jedině doporučit. Rychlé, vstřícné jednání, doporučení nejvhodnějších materiálů a barev včetně návrhu kreativních řešení. To vše za dojednanou cenu a v kratším termínu než bylo původně odhadnuto. Nikde nevznikl žádný problém. "

Petra, Praha

" Nejdříve jsem chtěl jen kombinaci výmalby s tapetou, ale právě kluci z Twinart mě přesvědčili, že s antická zemina dodá stěně našeho obývacího pokoje ten správný ráz. S pojmem luxusními povrchy jsem se tehdy setkal poprvé a s výsledkem jsem velmi spokojen. Firmě Twinart přeji hodně úspěchů! "

Marek, Praha

" Tým Twinart odvedl opravdu profesionální práci od samotné konzultace, přípravy, provedení výmalby a závěrečného úklidu. Pečlivější být už nemohli :) "

Adriana, Praha

" Se službami firmy Twinart jsem byla nadmíru spokojena. Vymalování dětského pokoje předčilo všechna má očekávání. Určitě vřele doporučuji všem! "

Martina, Liberec

Kontakt Kde nás najdete

Mobilní telefon
+420 777 941 112
Kontaktní email
twinart@email.cz
Twinart s.r.o.
Ostravská 636
190 00 Praha – Letňany

 
Sledujte nás

nejremeslnici-certifikat
Na našem webu používáme cookies. Cookies jsou soubory, které slouží k měření funkčnosti webu, přizpůsobování obsahu webu, napomáhají tomu, abyste na našem webu byli spokojeni. Využíváním webových stránek s tímto souhlasíte. Další informace >